Deweloper Warszawa

Partnerzy

Projektowanie inwestycji powierzyliśmy grupie MWA Architekci.
Firmę MWA utworzył Maciej Wysoczański, który swoje doświadczenie zdobywał zarówno w Polsce w renomowanych pracowniach architektonicznych (Bulanda Mucha Architekci, Bogdan Kulczyński Architekt) jak i za granicą w takich firmach jak: Paul O’Toole Architects, Edward Doyle Architects, Edward & Smith Kennedy oraz w dużych międzynarodowych korporacjach – jak np. Aedas. Zaangażowanie, wiedza i doświadczenie zawodowe, zaowocowały powstaniem takich rozwiązań architektonicznych, które docenili Klienci w przypadku wielu inwestycji. Przemyślana wizja obiektów, dbałość o detale, zrozumienie potrzeb przyszłych mieszkańców – to recepta na sukces.
Zespół MWA Architekci łączy pasja tworzenia nowatorskich i funkcjonalnych wnętrz obiektów architektonicznych. Analizują dokładnie potrzeby Klientów, aby osiągnąć najlepsze rezultaty w zagospodarowaniu i odbiorze nowo powstających przestrzeni.


Totalbud to generalny wykonawca z niezwykle silną pozycją na rynku budowlanym. Współpraca z największymi deweloperami i przedsiębiorstwami budowlanymi w Polsce pozwoliła na stworzenie firmy nowoczesną i wciąż dynamicznie się rozwijającej.
Totalbud jest doświadczonym przedsiębiorstwem, które na swoim koncie ma już wiele małych i dużych budynków mieszkalnych, biurowych i przemysłowych. Na każdym etapie inwestycji przestrzega określonych standardów i norm budowlanych, gwarantując najwyższą satysfakcję i spełnienie oczekiwań klientów. Firma rozwija się niezwykle dynamicznie, co pozwala na wdrażanie nowoczesnych technologii i dostosowywać się do indywidualnych, często bardzo oryginalnych, wymagań inwestorów.
Największe atuty Totalbud to duże doświadczenie i nowoczesny, wysoce efektywny sprzęt. Tylko połączenie doświadczenia pracowników oraz rozbudowany park maszynowy pozwala na szybkie, solidne i terminowe realizowanie inwestycji. Na krajowym rynku przetargów budowlanych Totalbud wielokrotnie udowodnił, że jest firmą nietuzinkową, traktowaną z dużym respektem, jako firma podejmująca zadania trudniejsze od przeciętnych, wymagające wyjątkowej kultury technicznej lub też rzadko spotykanego doświadczenia.

 

Dla poprawnego funkcjonowania używamy pliki cookies - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce prywatności.

projekt i wykonanie MKPOL.pl