Deweloper Warszawa

Zielone Tarasy Beskidzka Warszawa

Sprzedaż Mieszkań Warszawa Praga-Południe

Zamieszkaj wśród zieleni.

Prezentujemy Państwu inwestycję usytuowaną na Pradze Południe, dzielnicy o ogromnym potencjale rozwoju. Zielone Tarasy Beskidzka to idealne miejsce dla osób marzących o spokoju i zieleni. To miejsce dla osób, które chcą spędzić więcej czasu z rodziną. Dla nowo powstającego budynku wybraliśmy lokalizację przy ul. Beskidzkiej. W odległości kilkuset metrów znajduje się główny praski ciąg komunikacyjny ulicy Grochowskiej z przystankami tramwajowymi i autobusowymi komunikacji miejskiej. Tutejsza okolica to wymarzone miejsce do spacerów i aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Pobliski Park im. Leśnika, gdzie znajduje się plac zabaw dla małych dzieci, wraz z Ośrodkiem Sportowym oraz pełen atrakcji dla dzieci i młodzieży Ogródek Jordanowski, oferują dużą różnorodność zajęć dla całej rodziny. Gra w tenisa, jazda na rowerze, rolkach, bieganie czy szczególnie lubiane przez osoby starsze nordic walking, to tylko niektóre aktywności z jakich można korzystać w parku. Dodatkowo, przez cały rok na terenie parku czynna jest kryta pływalnia. Zielone Tarasy Beskidzka to idealna propozycja dla młodych rodziców. Najmniejsze pociechy można zabrać na zewnętrzny plac zabaw dla maluchów, a w razie niepogody do pobliskiej sali zabaw gdzie dla brzdąców stworzono fantastyczne miejsce zabaw, a dla opiekunów strefę dla rodzica, w której można wygodnie usiąść przy stoliku mając jednocześnie swoją bawiącą się pociechę na oku Starsze dzieci można z powodzeniem uczyć jazdy na rowerze i przepisów dzięki profesjonalnemu wyposażeniu miasteczka ruchu drogowego w znaki, skrzyżowania i działającą sygnalizację świetlną. Pobliskie miasteczko ruchu drogowego daje duże możliwości właściwego przygotowania dzieci do bezpiecznego korzystania z dróg. Młodsi, poznając przepisy niezbędne do zdania egzaminu na kartę, wykorzystują ją później do bezpiecznego poruszania się rowerem, ale też stają się bardziej świadomymi pieszymi. Młodzież z pewnością ucieszy skate park ze zjeżdżalniami oraz boisko do koszykówki ze specjalną polipropylenową nawierzchnią sportową.

Bliskość centrów handlowych, kina, szkół, żłobków i przedszkoli to kolejny ogromny atut inwestycji. Rano nie tracąc cennych minut rodzice będą mogli szybko się zorganizować, odprowadzić dzieci do pobliskiego przedszkola czy szkoły, i dzięki temu zyskać więcej czasu. Codzienne zakupy zrobią na osiedlu, w drodze powrotnej z pracy. Wieczorami, gdy najdzie ich ochota na romantyczną kolację w wykwintnej restauracji czy seans filmowy, nie muszą już obawiać się żmudnych dojazdów do obiektów rozrywki, ani zastanawiać się, w jaki sposób później wrócić – w CH Promenada czy King Cross, blisko domu, zrelaksują się tak, jak lubią.

Dla poprawnego funkcjonowania używamy pliki cookies - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce prywatności.

projekt i wykonanie MKPOL.pl