Deweloper Warszawa

Zielone Tarasy Beskidzka Warszawa

Nowe mieszkania Warszawa Praga-Południe

POSIADAMY OSTATECZNE I PRAWOMOCNE POZWOLENIE NA UŻYTKOWANIE!!!

Zielone Tarasy Beskidzka to kameralny, 4-piętrowy budynek położony w zielonej części Pragi Południe, która jest uznana za najszybciej rozwijającą się dzielnicę Warszawy. Jego nowoczesna i elegancka architektura idealnie wpisuje się w otaczającą zabudowę. Przykuwa uwagę surowym pięknem oraz prostą lecz niebanalną formą. Charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia. Nowoczesnego, a zarazem eleganckiego charakteru budynkowi nadają zastosowane materiały elewacyjne. Tynki będą utrzymane w odcieniach bieli i szarości, a uzupełnieniem świeżości i klasy będą płytki klinkierowe. Aby podkreślić nowoczesność budynku, na balkonach zostaną zastosowane elementy ze stali nierdzewnej połączone ze szkłem.

Niewątpliwą zaletą inwestycji jest jej lokalizacja. Mieszkania usytuowane są przy ul. Beskidzkiej. Swoją wysoką renomę zawdzięcza przede wszystkim dużej ilości zieleni i rewelacyjnym połączeniom komunikacyjnym z Centrum miasta. Znajdujący się w pobliżu Park im. Leśnika jest gwarancją aktywnego wypoczynku dla całej rodziny.

W budynku zaprojektowano 32 komfortowe mieszkania, charakteryzujące się wysokim standardem wykończenia. Dzięki staraniom najlepszych architektów Zielone Tarasy Beskidzka są ponadczasowe i spełniają nawet najbardziej wysmakowane oczekiwania Klientów. Każde z mieszkań posiada niepowtarzalny i wyjątkowo przemyślany układ, co daje optymalne wykorzystanie przestrzeni. Do dyspozycji Klientów mamy zarówno ustawne mieszkania jednopokojowe, jak
i duży wybór mieszkań 2, 3 i 4 pokojowych. Mieszkania mają powierzchnię od 25m2 do 111m2.

Dlaczego Zielone Tarasy Beskidzka?

  • atrakcyjna lokalizacja w zacisznej części miasta z łatwym dostępem do centrum

  • nowoczesna i elegancka forma architektoniczna

  • duży wybór mieszkań o różnych metrażach – powierzchnia od 25m2 do 111m2

  • funkcjonalne rozkłady mieszkań przy zachowaniu optymalnego metrażu

  • apartamenty z przestronnymi tarasami, dużymi balkonami i komfortowymi ogródkami

  • podziemne miejsca parkingowe, komórki lokatorskie i pomieszczenia na rowery

  • wysokość mieszkań 2,6 m

  • budując wykorzystujemy uznane technologie, sięgamy po najwyższej jakości materiały

  • współpracujemy tylko z najlepszymi wykonawcami i zaufanymi dostawcami


Bezpieczeństwo finansowania i ochrona środków Klienta.

Inwestycja chroniona jest rachunkiem powierniczym. Środki klientów wpłacane na zamknięty rachunek powierniczy są uwalniane przez Bank dopiero po zrealizowaniu inwestycji. Oferujemy Klientom dogodny system płatności 10/90.

Dla poprawnego funkcjonowania używamy pliki cookies - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce prywatności.

projekt i wykonanie MKPOL.pl